Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Шафи для дитячого одягу

Шафи для роздягалень від «Палітра меблів»

Шафки для дитячого одягу є необхідним предметом інтер'єру будь-якого дитячого саду. Цей предмет меблів має бути красивим, зручним, містким і володіти компактними розмірами. Вибираючи шафи, слід звертати увагу не тільки на ціну, але і на характеристики виробу. Асортимент дитячих шафок для роздягальні включає в себе секції шаф прямий та кутовий конфігурації, з лавочками і без — це допоможе оптимально, відповідно з розмірами гардеробної кімнати, організувати простір, особливо в невеликих приміщеннях.

        У каталозі нашого інтернет-магазину «Палітра меблів», Ви можете вибрати шафки для роздягальні з різних колекцій — «Палітра», «Мильні бульбашки» MINI і MAXI, «Мильні бульбашки» Плюс. Шафки для роздягальні, з висувною лавкою; Шафки для роздягальні, зі стаціонарною лавкою; Шафки для роздягальні без лавочки.

 

 

         

   Шафи для роздягалень від «Палітра меблів»

      

        Шафи для дитячого одягу серії «Палітра», виконані в ніжній кольоровій гамі, створять затишну атмосферу при оформленні інтер'єру гардеробної кімнати дитячого садка. Дитячі шафки серії «Палітра» відрізняються вишуканим строгим зовнішнім виглядом і, також як і шафи для дитячого одягу інших колекцій від виробника «Палітра меблів», є красивими, зручними, практичними і багатофункціональними.

     Стильні шафки для роздягальні серії «Палітра» — секції прямий та кутовий конфігурації. Прямі секції шаф комплектуються висувними лавочками.  

     Прямі секції шаф для дитячого одягу представлені в 2-, 3-, 4- і 5-місцевому виконанні, з відповідною кількістю дверцят. При оформленні замовлення Ви можете вказати необхідність вентиляційних отворів, які будуть додані за рахунок зменшення висоти дверей. Навіс дверцят можливий як на праву, так і на ліву сторону відкривання.

     Шафи обладнані полицями для головних уборів, подвійними гачками для дитячого одягу, полицями для змінного взуття. Прямі секції шаф укомплектовані висувними лавочками. Якщо лавочки не використовуються їх можна засунути під шафка, звільняючи простір приміщення. Під лавки ставиться взуття для вулиці. Лавочки з закругленими кутами, другий ростової групи.

       Кутова секція   3-місний 2-дверна шафа також обладнаний полицями для головних уборів, подвійними гачками для дитячого одягу, полицями для змінного взуття.

       Поєднуючи обидві конструкції (прямі і кутові секції шаф)  можна максимально з користю використовувати простір приміщення, розставляючи шафи  у формі букви «П» чи «L» (під кутом 90 градусів). Плюсами  використання кутових секцій шаф і, зокрема - Кутового 3-місцевого 2-дверного шафи, є відсутність так званих «глухих зон».

       залежно від площі і форми приміщення можна використовувати секції шаф тільки прямий конструкції, розставляючи їх уздовж стін. Можливо розташування шаф в 4 лінії, коли центральні шафи-острова встановлюються впритул один до одного (стикаються задніми стінками), а дві інші конструкції встановлюють уздовж стін раздевальной кімнати.

           Для забезпечення безпеки, при установці меблів, всі секції шафок скріплюються між собою межсекционными стяжками  і фіксуються до стіни на навісні петлі.

 

       Увага!

                               Щоб уникнути перекидання шаф рекомендується прикріпити їх до стіни за допомогою дюбелів і накладної планки.

                               Дюбеля в комплект поставки не входять, так як тип і якість дюбелів залежить від матеріалу стіни.

 

       Серія шафок для дитячого садка — «Мильні бульбашки» ПЛЮС від «Палітра меблів» — це зручні, красиві, барвисті, багатофункціональні, ергономічні шафи для дитячого одягу. У цій серії дитячих шафок для роздягальні використовуються (застосовані) соковиті кольори. Шафки для дитячого одягу представлені в двох видах — з відкритими і закритими секціями для верхнього одягу. У закритих та відкритих шафах верхні полички відкриті, із закругленими краями. На задніх стінках поличок розташовані кишеньки з круглими віконцями. Край віконця окантований кромкою. Діаметр віконця 20 см. У віконце можна вставити фотографію дитини або вподобану картинку з зображенням улюбленого казкового героя.

       Дверцята шафок і задні стінки верхніх відкритих полиць, виконані в одній колірній гамі. На дверцятах замість ручки   отвори, які вентилюють вміст шафи, а також прикрашають дверцята. Шафки для дитячого садка укомплектовані двома гачками для верхнього одягу.  Шафи обладнані стаціонарними лавочками, з відкритими полицями для взуття. Така відкрита конструкція полиць для взуття дозволить обсушити і провітрити взуття після прогулянки. Лавочки з закругленими кутами, другий ростової групи.

      Ергономічні і привабливі шафки для дитячого садка «Мильні бульбашки» ПЛЮС представлені в секціями 1-, 2-, 3-, 4-, 5- і 6 - місцевому виконанні. Це модель шаф прямий конструкції. Шафи розставляються уздовж стін. Можливо розташування шаф в 4 лінії, коли центральні шафи-острова встановлюються впритул один до одного (стикаються задніми стінками), а дві інші конструкції встановлюють уздовж стін раздевальной кімнати, використовується відповідне кількість секцій.

        Для забезпечення безпеки, при установці меблів, всі секції шафок скріплюються між собою межсекционными стяжками  і фіксуються до стіни на навісні петлі. Шафи-острова скріплюються між собою і один з одним межсекционными стяжками і монтажними планками.

       Шафки підходять для раздевальных кімнат дитячого садка, початкової школи, в гуртках позашкільної освіти (в танцювальних, художніх класах або спортивних секціях).

      Правильно організована система зберігання одягу і взуття дозволить дитині швидше звикнути до наведення порядку.

 

 

       Серія «Мильні бульбашки» MINI і MAXI від «Палітра меблів» — це стильний дизайн і продумана конструкція шафок для дитячого саду або початкової школи. Шафки цій серії представлені в двох видах — «Мильні бульбашки» MINI — стандартної висоти з одним рядом відкритих або закритих верхніх поличок.  Шафки «Мильні бульбашки» MAXI   це шафки з доданим (подвійним) поруч верхніх поличок, які можна розглядати як антресоль. Доданий ряд поличок дає додаткове місце для зберігання дитячих речей і незначно збільшує висоту шафи. Можлива різна комбінація відкритих і закритих поличок. Використовуючи додатковий ряд поличок, ми постаралися створити альтернативу навісним органайзерів для дрібних речей, які навішуються на дверцята і перешкоджають їх закривання. Кожна полиця дитячих шафок відведена для певних речей (змінного одягу, верхнього одягу, змінного взуття, взуття для вулиці).

        Для оптимального використання площі в раздевальной кімнаті дитячого садка, розроблені і впроваджені у виробництво  1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6- дверні секції шаф прямий та кутовий конфігурації. Дитячі шафки для одягу серії «Мильні бульбашки» MINI або MAXI від «Палітра меблів» можна розставляти уздовж стін, у формі букви «П» чи «L» (під кутом 90 градусів), поєднуючи прямі і кутові секції шаф. Можливо паралельне розташування шаф – в 2 лінії уздовж стін або в 4 лінії, коли центральні шафи-острова встановлюються впритул один до одного (стикаються задніми стінками),  а дві інші конструкції встановлюють уздовж стін раздевальной кімнати. Для такої розстановки меблів використовуються переважно прямі шафи.

          Для забезпечення безпеки, при установці меблів, всі шафки скріплюються між собою межсекционными стяжками і фіксуються до стіни на навісні петлі.

         Шафи-острови, які встановлюються по центру, також скріплюються один з одним (задніми стінками) межсекционными стяжками і монтажними планками.

Шафки підходять для раздевальных кімнат дитячого садка, початкової школи, в гуртках позашкільної освіти (в танцювальних, художніх класах або спортивних секціях). 

 

          Серія шафок для дитячого садка — «Мильні бульбашки» і MAXI MINI від «Палітра меблів» — це зручні, практичні, красиві, багатофункціональні, ергономічні шафи для дитячого одягу. Шафи відрізняються різною кількістю відкритих і закритих полиць для дрібних речей і верхнього одягу і висотою. Всі шафки для дитячого садка укомплектовані двома гачками для верхнього одягу. Замість ручки   отвори, які вентилюють вміст шафи, а також прикрашають дверцята. Шафи обладнані стаціонарними лавочками, з відкритими полицями для взуття. Ця невелика відкрита конструкція дозволить обсушити і провітрити взуття в дощову або снігову погоду. Лавочки з закругленими кутами, другий ростової групи.

          Серія шаф  для одягу «Палітра», «Мильні бульбашки» MINI і MAXI, «Мильні бульбашки» ПЛЮС - это высококачественная мебель, адаптированная к потребностям детей.  При оформлении заказа — Вы можете выбрать один цвет или несколько сочетаний цветов для детских шкафчиков из 10  цветов палитры, а возможно и все цвета, чтобы создать индивидуальную и красочную, удобную для детей раздевальную  комнату.

      Мебельная секция — конструктивно законченное изделие мебели, предназначенное для самостоятельного использования или как составная часть блокируемых между собой изделий, составляющих мебель секционную.

Мебель секционная — мебель, состоящая из нескольких мебельных секций, установленных рядом друг с другом и (или) одна на другую.

Виріб меблів   одиниця меблевої продукції, що призначена для самостійного застосування.

   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner