Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Інтерактивні дошки

Сучасні діти з раннього дитинства починають отримувати великий обсяг інформації з різних джерел: комп'ютера (через Інтернет), мобільного телефону та сучасних винаходів (смартфона, айпода і ін), які давно стали для дітей звичними предметами щоденного користування.


Сучасне молоде покоління звикло користуватися новомодними технічними винаходами. Та й сучасна система освіти не відстає: поступово використання інтерактивних технологій стає невід'ємною частиною навчального процесу. Вчителі поряд з традиційними дошками, успішно використовують нові методи роботи з учнями.


З метою поліпшення якості освіти молодого покоління у відповідності з указом Президента України «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку» від 8 вересня 2010 року № 895, з 1 вересня 2012 року починає свою діяльність новий проект «Відкритий світ», якому надано статус національного (згідно з Постановою Кабінету міністрів України).

 

МЕТА ПРОЕКТУ — СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ:


1. Створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі IV покоління.
2. Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів.
3. Впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій в систему управління освітніми установами.

 

   ЯК ПРАЦЮЄ ІНТЕРАКТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ?


       Обов'язкова умова для роботи з інтерактивним обладнанням   наявність комп'ютера та проектора. Обладнання підключається до комп'ютера за допомогою кабелю USB або Bluеtoоth), комп'ютер підключається до проектора, направляючого зображення на поверхню, яка стає інтерактивною.

       Перед початком роботи з обладнанням необхідно відкалібрувати поверхню (зробити активною), після цього на ній з'являється зображення з екрану комп'ютера.

                                 

  ЩО ТАКЕ ІНТЕРАКТИВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ?

       Це зображення, що реагує на торкання і змінюється під впливом електронного маркера, пальця, указки тощо, згідно технологіям, що використовуються в обладнанні. Проекція, у такому випадку, виконує роль екрану комп'ютера, а маркер, палець, указка т. п. –  комп'ютерної мишки.
       Щоб працювати з таким обладнанням, досить розбиратися в комп'ютерних програмах.

       Разом з будь-яким інтерактивним обладнанням програмне забезпечення надається з базовими програмами-заготовками для різних освітніх курсів навчальної програми. Як бонус-подарунок пропонуємо освітнє програмне забезпечення WizTeach в 22 мовних версіях. Воно стане хорошим помічником викладачам у підготовці до уроків.


       В арсеналі торгової марки (далі – ТМ) «2х3» є 3 види інтерактивного обладнання:
1. Інтерактивна дошка Esprit Plus із сенсорною поверхнею.
2. Бездротове обладнання з антивандальним покриттям Eno.
3. Приставка інтерактивна UBoard. Це компактне обладнання дозволяє зробити будь-яку плоску поверхню інтерактивної, навіть стіну приміщення.


       Все интерактивные доски ТМ «2х3» являются сухостираемыми и имеют керамическую магнитную поверхность. Вы можете писать по ней обычными маркерами для сухостираемых досок и прикрепить нужную информацию с помощью магнитов. Работать с интерактивной доской на удивление просто. Такая работа не требует специальных навыков.
       Но, помните, насколько интересным и увлекательным будет Ваш урок –  зависит только от Вас и Вашего умения работать с компьютерными программами.

Часто задаваемые вопросы:

Какой гарантийный срок интерактивных досок?

Ответ: Все интерактивные доски имеют 3-летнюю гарантию на электронику и пожизненную гарантию

на поверхность.

 

Какие операционные системы работают с интерактивными досками Esprit?

Ответ: Все доски esprit предназначены для семейства систем Windows, таких как: Windows XP,

Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner