Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Куточок природи

Призначений для розміщення кімнатних рослин, акваріума, тераріуму в дитячих садках і в початковій школі. З допомогою куточка природи легко доповнити заняття з дітьми наочними зразками досліджуваних рослин, тварин і комах.

Куточок природи в дитячому саду

     «Куточок природи» - найнеобхідніша частина в рослинному оформленні дитячого саду або початкової школи. Створюється вона на невеликій площі - 1,5-2,5 м2, уздовж стіни або в окремому кутку біля південного або південно-східного вікна навчального класу, групової кімнати або холу. Якщо куточок природи створюється в дитячому саду, то використовуються рослини без гострих колючок, шипів, голок.

     Наповнення куточка природи необхідним матеріалом буде залежати від віку дітей та вимог Програми виховання.

  • У молодшій групі – довгоквітучі рослини, з яскраво вираженими стеблом, листям і квітами.
  • У середній групі - рослини з різною формою і величиною листя.
  • У старшій групі - рослини з різноманітними стеблами (кучеряве, сланкі), а також вироби з природних матеріалів.
  • В подготовительной группе – растения и цветы с различными условиями произрастания и способами размножения: луковицами, и т. д.

     В каждой группе детского сада рекомендуется иметь стенд с условными знаками обозначения погоды, изображением сезона, детские рисунки на тему состояний погоды. Кроме этого в уголке природы должны быть муляжи овощей и фруктов, наборы картинок с изображением животных, птиц и насекомых, материалы для труда – фартуки, лопатки, лейки, так как дети учатся ухаживать за животными и растениями.

Куточок природи – це навчально-ігрове середовище групової кімнати у дитячому садку або в класі початкової школи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner