Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Дитячі парти-трансформери – «Умка»

 

 

                                                       

Парти-трансформери – «Умка»

                    У цьому розділі представлена серія власного виробництва – дитячі столи (парти)-трансформери – «Умка».

        Серія складається з двох видів трансформованих столів – 1 - та 2-місних; універсальної бічній приставки; фронтальної полиці; трьох видів мобільних тумб і стільця.

        Особливістю парт є можливість регулювати нахил стільниць.

        Столи складаються з регульованих і стаціонарних стільниць – в регульованих стільницях кут нахилу змінюється від горизонтального до кута 45 градусів.

        Стільниці оснащені бортиками – бортик допоможе утримати на столі підручники і зошити. Стаціонарні стільниці – завжди горизонтальні.  Спеціальний зазор між стільницями не допустить затискання пальців рук дитини. Столи оснащені  пеналами для ручок і гачками для портфелів.

        Фронтальна полку в комплекті зі столом, призначена для монітора, книг та інших необхідних дитині предметів.

        Універсальна бічна приставка (додаткова полиця) кріпиться до краю столу – вона збільшує робоче місце дитини, підходить для всіх видів парт цієї серії.  

        Столи регулюються по висоті. Регулювання висоти здійснюється гвинтовим з'єднанням, яке закручується в спеціальні поглиблення на ніжках столу. Ніжки столу на додаткових регульованих опорах, які дозволяють компенсувати нерівності підлоги.

        Тумби складаються з двох, трьох і чотирьох ящиків. Всі тумби з закругленими кутами, на колесах. Встановлюються праворуч або ліворуч. Тумба з двох ящиків виконана в двох варіантах – підвісній і мобільному. Її можна підвішувати праворуч або ліворуч.

        Для виготовлення цієї серії столів і тумб використовується ДСП кольору Бук.

        Замовляючи парти або тумби, ви можете вибрати будь-ніжний колір панелі  –  Зелена Вода, Лимон, Лайм, Блакитний, Зефір, Лаванда, Терра Жовта, Терра Синя. Такі спокійні, теплі тони сприяють зосередженню уваги, зібраності дитини.

        Стільчик для комплектації серії парт — «Умка» регулюється по висоті. Регулювання висоти здійснюється також гвинтовим з'єднанням, яке закручується в спеціальні поглиблення на ніжках стільця. 

       Металокаркас для столів і стільчика може бути зеленого або сірого кольору.

        У виробництві меблів використовуються тільки екологічно чисті, нетоксичні матеріали, що відповідають суворим стандартам безпеки для здоров'я дитини.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner