Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Меблі для навчальних закладів

 

В розділі Меблі для навчальних закладів – розглянемо етапи організації дитячої кімнати – для дітей раннього, середнього і старшого віку.

     (Наші рекомендації підходять як для звичайних квартир, так і для просторих кімнат дитячих садів і для світлих навчальних класів).

 

    

1.2. Кімната або куточок дошкільника

 

       Припустимо, ви проживаєте у типовій однокімнатній квартирі багатоповерхового будинку і у вас дитина дошкільного віку. Йому треба надати максимум вільного простору, залишивши тільки саму необхідну меблі.

 

      Основний набір дитячих меблів складається з трьох предметів: ліжко, стіл і шафа. Розміри їх повинні точно відповідати росту дитини, а форма бути гладкої, без гострих виступів, не сковують жвавості дітей.

       Зазначений набір слід розмістити поблизу вікна, в найбільш світлій частині кімнати. Всю «доросле» меблі розставте уздовж стін, таким чином, середина кімнати залишається вільною, і тут розстеліть великий килим для дитячих ігор.

       Під самим вікном, впритул до підвіконня, поставте дитячий трансформований стіл, біля бокової стіни – дитяче ліжечко, біля протилежної стіни – дитячий шафа або комод для іграшок. Нехай така розстановка залишиться постійною, малюк звикне до неї, як до власного куточка.

       

       Оскільки діти люблять галасливі, рухливі ігри, приберіть підлогову вазу, а також все, що може впасти з шафи. Лампу, вимикач світильника, праска, графин або глечик з водою – подалі від малюка. Не залишайте його одного, навіть якщо йому вже чотири роки, не допускайте до газовій плиті в кухні, сховайте ножиці, гудзики, ліки, отрутохімікати, цвяхи, закрийте розетки.

 

1.3. Кімната школяра молодших класів

      

       Організація робочого місця школяра молодших класів – одна з найбільш важливих завдань при обладнанні дитячого. При розміщенні робочого столу (парти) можливі два варіанти:

       а) обличчям до вікна, нарівні з підвіконням;

       б) лівим боком до вікна, обличчям до стіни. Такий варіант – вимушене рішення, однак при цьому добре використовується стіна над столом. На неї можна повісити навісні відкриті або закриті полички для книг, зошитів, прикріпити розклад уроків, календар, гарний краєвид, фотографію або плакат із зображенням улюбленого казкового персонажа, улюбленого співака чи артиста. 

      Раціонально обладнаний куточок сприяє зосередженим занять, виробляє звичку підтримувати порядок.

 

    !  Фахівці підрахували, що школяр за рік проводить в сидячому положенні 1200 годин, тому, щоб у дитини не з'явилася сутулість, не скривився хребет від тривалого сидіння, потрібно, щоб висота столу і стільця відповідали його зростання.

       Для дітей зростом 120-150 см кришка стола повинна знаходитися на висоті 55-65 см Від кришки столу до сидіння має бути 20-30см; від кришки стола до очей – 30 см; висота стільця повинна бути такою, щоб нога всією стопою торкалася підлоги.

     

      Найкраще купити школяреві канцелярський стіл або парту досить великих розмірів, щоб на ньому можна було вільно розташувати підручники і зошити. Кришка столу має бути неяскравого спокійного кольору. Стілець може (повинен) бути жорстким. Стіл і стілець повинні бути прості і міцні.

 

     

       Дитячі речі можна зберігати у дорослому шафі, але, якщо є можливість, придбайте дитині персональний шафка – це з малих років привчить дитину до порядку, дбайливого поводження зі своїми речами.           

       Відсіки шафи строго розмежовані – для одягу, книг, іграшок і відрізняються глибиною. Штанга для плечиків повинна бути на такій висоті, щоб дитина могла самостійно вішати і знімати одяг. По мірі росту дитини її потрібно буде переставляти.

 

 

1.4. Кімната школяра середніх і старших класів

 

      При оборудовании подростковой комнаты следует принимать во внимание характерные факторы этого возраста – физическое здоровье, неприхотливость, спартанский дух, приверженность к свободе и отвращение ко всему, что стесняет движения и вынуждает к осторожности. Поэтому обстановка в комнате должна быть проста и добротна: все необходимое и ничего лишнего – побольше свободного пространства. Для этой цели очень подходит трансформируемая мебель – диван-кровати, откидные, двухъярусные кровати.  

       

      Наиболее подходящим для подростков являются кровати постоянного типа – обычные и двухъярусные. Обычные кровати ставят параллельно или под прямым углом. Поставленные под углом кровати двух сестер или братьев превращаются в уголок для отдыха с журнальным столиком в центре.

       На верхню ліжко дитина підіймається сходами – приставний або стаціонарною. У цьому випадку площа кімнати використовується економніше.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner