Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Меблі на металевому каркасі «Веселка»

Меблі для навчальних закладів на металевому каркасі «Веселка» від інтернет-магазину «Палітра меблів» виготовлена по технології гнуття і зварювання профільної труби квадратного перетину 20 х 20 і 25 х 25 мм з товщиною стінки 1,2 мм, що надає виробам легкість і міцність конструкції. Всі торці каркаса укомплектовані внутрішніми або зовнішніми пластиковими заглушками. Колір каркасу на вибір – сірого або зеленого кольору.

Столи та стільці учнівські «Веселка» представлені в трьох серіях – «Т», «Ф», «Л».

     Серія «Т» – характеризується телескопічним механізмом регулювання на основі труб перетином 20 і 25 мм з гвинтовою фіксацією висоти виробу.

Серія «Ф» – складається зі столів і стільців фіксованої висоти, відповідних ростовій групі учня, без можливості додаткового регулювання. Це економ-варіант меблів, так як відсутні зайві механізми та елементи кріплення. Вага виробу менше, а отже і витрати по доставці. Підібравши необхідну кількість кожної ростової групи для вашого кабінету, ви без праці розсадіть всіх учнів різного зросту без зайвих фінансових витрат. Дана серія буде прекрасним доповненням навчальних кабінетів з предметним навчанням.

Серія «Люкс» – стільниця укомплектована пристроєм з довільною фіксацією в будь-якому положенні або східчасто з інтервалом ≈ 5° для встановлення її горизонтально або під кутом до 75° (читання, малювання, креслення).

 

 

Колір стільниць на вибір – класичний Бук або пастельні: жовтий, салатовий, рожевий і т. д. Торці стільниць оброблені кромкою ПВХ, товщиною 1 мм (торці кольорових стільниць – оброблені кромкою сірого кольору).

У виробництві меблів ми використовуємо тільки сертифіковані екологічно чисті матеріали: ДСП класу Е1, МДФ і ДВП провідних виробників – «Kronospan», «Swisspan», «KronoUkrain»(Україна), виконуємо всі вимоги ГОСТ 22046-2002 Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови.

     

Комплектність:

Вироби укомплектовані інструкцією по збірці, гачками для портфелів, лотком для ручки і можуть комплектуватися додатковими полицями. На всі вироби підприємства поширюється дворічна гарантія.

 

Приклад комплектації навчального кабінету меблями нашого виробництва: https://www.youtube.com/watch?v=RNjlHFpfo-w


       Виробник залишає за собою право, без повідомлення споживача, вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.


 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner