Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Продукція меблевого виробництва (частина 2)

Види виробів меблів

70 шафа: Виріб меблів, призначене для зберігання та (або) демонстрації різних речей і предметів, з корпусом, передній фасад якого не менш ніж наполовину закритий глухими, заскленими або повністю скляними дверима, з висувними шухлядами або без них.

71 шафа з розсувними дверима: Шафа, двері якого закріплюються на його корпусі за допомогою петель і відкриваються шляхом повороту навколо їх вертикальної осі.

72 шафа з розсувними дверима, задвигаемыми в корпус:
Шафа, двері якого шляхом повороту навколо їх вертикальної осі відкриваються як орні, а потім за допомогою спеціального механізму засуваються всередину корпусу.

73 шафа з розсувними дверима: Шафа, двері якого установлюються на прямолінійних напрямних, закріплених на його корпусі, і відкриваються шляхом їх зрушування з цих напрямних паралельно площині фасаду шафи.

74 шафа зі складними дверима: Шафа, полотна дверей якого шарнірно з'єднані між собою, встановлені на прямолінійних напрямних, закріплених на його корпусі, і відкриваються шляхом їх зрушування з цих напрямних паралельно площині фасаду з одночасним складанням гармошкою в єдиний пакет.

75 шафа з підйомною дверима: Шафа, переважно навісний, відкривання дверей якого відбувається шляхом її підіймання за рахунок повороту навколо верхньої горизонтальної осі або пласкопаралельної переміщення вгору з використанням шарнірно-важільного механізму.

76 шафа з відкидною дверима: Шафа, відкривання дверей якого відбувається шляхом її опускання за рахунок повороту навколо нижньої горизонтальної осі.

77 шафа з дверима у вигляді шторок-жалюзі:Шафа, двері якого виконані у вигляді гнучких рейкових полотен, встановлених в направляючих на корпусі вироби меблів, відкривання яких в залежності від конструкції здійснюється шляхом зрушення убік, підйому та (або) опускання.

78 шафа з висувними полицями: Шафа, ширина якого по фронту менше його глибини, з відкриванням шляхом висування вперед його дверей разом з прикріпленими до неї полицями. Примітка - Доступ до вмісту шафи, розміщеному на полицях, забезпечується з двох сторін в напрямку паралельно фронту.

79 шафа для одягу (шафа платтяна): Шкафдля зберігання одягу, навешанной на гачки або на плічка, а також в складеному стані на його внутрішніх полицях, в полуящиках, і у висувних ящиках, в тому числі, для розміщення всередині нього головних уборів та взуття, з корпусом, внутрішній об'єм якого повністю закритий глухими дверима, з висувними ящиками, лицьові стінки яких можуть виходити на передній фасад, або без них.

80 шафа для білизни: Шафа, спеціально призначений для зберігання в складеному стані нижнього, постільної і столової білизни, з корпусом, внутрішній об'єм якого повністю закритий глухими дверима, з висувними ящиками, лицьові стінки яких виходять на передній фасад, або без них, з внутрішніми полицями і з напівящиками або без них.

81 шафа для посуду: Шафа, внутрішнє оснащення якого спеціально призначене для зберігання кухонного та столового посуду, а також кухонного посуду і столових приладів, з глухими, заскленими або повністю скляними дверима, з висувними шухлядами або без них.

82 шафа для книг (шафа книжкова): Шафа, призначена для зберігання книг, переважно з заскленими або повністю скляними дверима, всередині корпусу якого розташовані полиці, що регулюються по висоті.

83 шафа для документів: Шафа з глухими дверима, відстань між внутрішніми полицями якого по висоті відповідає розміру папок для зберігання документів.

84 шафа кухоннийШафа широкого призначення, внутрішнє оснащення якого спеціально призначене для зберігання продуктів, кухонного начиння і предметів господарського вжитку, переважно з глухими дверима і з висувними шухлядами або без них.

85 шафа з вітриною (шафа-вітрина): Шафа, спеціально призначений для зберігання і демонстрації парадного посуду, декоративних виробів і колекцій, верхня частина якого з трьох або чотирьох сторін закрита прозорим склом, або повністю закритий їм на всю висоту, зі скляними полицями, у тому числі з дзеркальною задньою стінкою.

86 шафа кутовий: Шафа, призначений для установки в кутку приміщення, а також як завершення бічного фасаду - в кутку, сформованому стіною і бічною стінкою другогоизделия меблів, що має в плані непрямокутну форму.

87 шафа-чохол: Виріб меблів для тимчасового зберігання одягу, навешанной на плічках і (або) у складеному вигляді, з брусковим або трубчастим складним каркасом, закритим (обтягнутим) чохлом з тканини або іншого еластичного матеріалу.

88 шафа навісний [шафа настінний, верхній шафа]: Шафа, спеціально призначений для навішування на стіну без опори на підлогу приміщення або іншого меблевого виробу, розташованого під ним, з глухими заскленими або повністю скляними дверима, з висувними ящиками, лицьові стінки яких виходять на його передній фасад, або без них.

89 шафа навісна для сушіння посуду [сушка, сушарка для посуду]: Шафа навісний, внутрішній об'єм якого оснащений спеціальною касетою для розміщення тарілок у вертикальному положенні, сітчастої полицею для розміщення чашок і піддоном для збору води, що стікає з них після миття.

90 шафа комбінований: Шафа з відділеннями і висувними ящиками для одночасного зберігання одягу та інших речей і предметів різного призначення.

91 шафа виннийШафа для укладання пляшок, з глухими або заскленими дверима, оснащений нахиленими вперед полицями з напівкруглими вирізами або касетами, що має пристрій для регулювання температури всередині.

92 буфет: Шафа для зберігання продуктів харчування, їдальні посуду і столових приладів, що складається з тумби з розпашними дверима та розташованими над ними висувними шухлядами або без них, і шафи з скляними дверима або без них, встановленого над цією тумбою на деякій висоті так, що проміжок між ними (ніша) може використовуватися для викладення блюд на стільниці тумби та їх сервірування перед подачею на стіл.

93 секретер: Шафа з відкидною дверима або з висувною стільницею, призначений для зберігання документів, письмових приладдя та виконання письмових робіт.

94 шафа з антресоллю: Шафа, має зверху додаткову антресольную секцію у вигляді корпусу, закритого дверима, що повторює його архітектурно-стильове рішення і розміри в плані, призначену для зберігання будь-яких речей і предметів, зазвичай рідко використовуються.

95 шафа-перегородка: Шафа для розділення приміщення на окремі зони, що забезпечує доступ до його внутрішнім обсягами тільки з однієї або з двох довгих сторін.

96 шафа острівної: Шафа, призначений для розташування у середині приміщення, має чоловому з усіх чотирьох сторін, забезпечує доступ до його внутрішнім обсягами тільки з однієї або з двох, трьох або чотирьох сторін.

97 шафа вбудованийШафа, повністю або частково не має несучого корпусу, в якому роль його верхній і нижній, задній ибоковых стінок виконують відповідно підлога, стеля і стіни приміщення, які є невід'ємними частинами конструкції.

98 шафа-купе: Комбінація вбудованої перегородки з розсувними дверима, і прилеглих до неї зсередини, не пов'язаних з нею механічно, корпусу шафи, не має власних дверей, або закріплених безпосередньо на стіні приміщення полиць і інших елементів і пристроїв для зберігання речей і різних предметів.

99 шафа витяжна: Шафа для роботи з шкідливими речовинами, усередині якого на висоті, зручній для виконання роботи стоячи, розташована стільниця з врізний мийкою і краном або без них, закритий спереду заскленою підйомної дверима, оснащений системою видалення повітря з внутрішнього обсягу.

100 тумба: Меблевий виріб з корпусом, що має в плані прямокутну, круглу, напівкруглу, овальну форму або форму багатокутника, з висувними шухлядами або без них, фасад якого повністю або частково закриті лицьовими стінками цих ящиків і глухими, заскленими або повністю скляними дверима, а також з корпусом з відкритими полицями, які не мають дверей, призначене для зберігання та (або) демонстрації різних речей і предметів, висота якого не перевищує рівня середини грудей людини середнього зросту.

101 сервант: Тумба для зберігання посуду і столової білизни з дверима і (або) висувними ящиками, верхня площина якої призначена для сервірувальних робіт і розташована на висоті, функціонально зручною для їх виконання стоячи.

102 комод: Тумба з кількома висувними ящиками, переважно розташованими один над іншим.

103 картотека: Тумба для зберігання систематизованого зібрання карток з якими-небудь відомостями довідкового або облікового характеру, з численними висувними ящиками, розташованими в кілька рядів один над іншим, по декілька штук в кожному горизонтальному ряду.

104 тумба туалетна: Тумба призначена для зберігання туалетного приладдя і косметики, оснащена дзеркалом, з висувними ящиками і (або) з розпашними дверима, за якими розташовані полиці і (або) напівящика, а також з підйомною верхньою горизонтальною стінкою, під якою розташовується відділення для зберігання різних дрібних речей і предметів.

105 тумба для постільних речей:Тумба подовженої форми, призначена для зберігання постільної білизни, покривал, ковдр та подушок, з відкривається верхній або поздовжньої бічною стінкою.

106 тумба приліжкова: Тумба, призначена для розміщення і зберігання предметів, використовуваних людиною безпосередньо перед сном (будильник, книга, окуляри, ліки, напої), з відкритими полицями, з орними дверима і (або) висувними ящиками, що розміщується поруч з ліжком, в її узголів'ї, верхня горизонтальна стінка, якої, як правило, знаходиться на рівні поверхні матраца.

107 тумба для взуття: Тумба призначена для зберігання сезонної і змінної домашнього взуття в горизонтальному або похилому положенні, з розпашними або відкидними дверима, з касетами, полицями і (або) висувними ящиками для організованого розміщення взуття та зберігання предметів догляду за нею.

108 тумба кухонна (шафа-стіл робочий):Тумба призначена для зберігання продуктів, кухонного начиння і посуду, а також мобільного побутової техніки, з глухими розпашними дверима і (або) з висувними шухлядами або без них, а також тільки з висувними ящиками, що вмонтовується в кухні в єдиному блоці з аналогічними меблевими виробами, під загальною для усіх них стільницею, розташованої на висоті, функціонально зручною для виконання робіт у положенні стоячи.

109 тумба під мийку (шафа-стіл під мийку):Тумба, монтовані в кухні в єдиному блоці з аналогічними тумбами кухонними під загальною для усіх них стільницею, в якої вирізається отвір для установки мийки, під якою розміщуються труби водопроводу і каналізації, фільтр для води, піддон для збору дах, що протік води та контейнери для сміття та відходів.

110 тумба під раковину: Тумба, змонтована у ванній кімнаті під раковиною, що закриває приєднану до неї арматуру водопроводу і каналізації.

111 тумба кухонна для вбудовуваної побутової техніки:
Сукупність тумб, що монтуються в кухні в єдиному блоці з аналогічними тумбами кухонними під загальною для усіх них стільницею або стоять окремо, з орними дверима або без дверей, внутрішні розміри яких забезпечують розміщення всередині них спеціально призначеної для цього стаціонарної побутової техніки: холодильника, мікрохвильової печі, духовки, пральної машини або посудомийної машини.

112 тумба кутова: Тумба, спеціально призначена для установки в кутку приміщення або в куті, утвореному між стіною і бічною стінкою іншого меблевого виробу, як завершення бічного фасаду єдиного блоку виробів меблів, що має в плані непрямокутну форму.

113 тумба додаткова: Тумба з невеликою шириною по фронту, яка використовується для заповнення отворів, що утворилися при установці тумб кухонних меблів в ряд під єдиною стільницею.

114 тумба кухонна острівна: Тумба, призначена для розміщення всередині приміщення кухні, або комбінація з декількох тумб із загальної стільницею, розташованої на висоті, функціонально зручною для виконання робіт по приготуванню їжі в положенні стоячи, в яку вмонтовані варильна панель і мийка, на якій передбачено місце для приготування і прийому їжі, внутрішній обсяг якої доступна з усіх чотирьох сторін і містить відкриті полиці, закриті дверима полиці і висувні ящики для зберігання продуктів, кухонного начиння, посуду і мобільного побутової техніки.

115 тумба для теле - і радіоапаратури (тумба під радіоапаратуру): Тумба, спеціально призначена для розміщення аудіо - та відеоапаратури, обладнана висувними ящиками для зберігання носіїв інформації (касет і дисків), інструкцій з експлуатації приладів, виносних пультів управління, з'єднувальних кабелів, а також предметів догляду за апаратурою.

116 тумба выкатная (контейнер викочування):Тумба з висувними ящиками для зберігання документів, встановлена на роликові (колісні) опори, висота якої дозволяє розміщувати її під кришкою письмового столу.

117 скриня: Виріб корпусних меблів у вигляді шухляди з відкидною або знімною, плоскою або опуклою кришкою, зверху та (або) з боків забезпеченого ручками для перенесення.

118 дзеркало навісне: Дзеркало в рамі або без неї, спеціально призначене для навішення на стіну.

119 трельяж: Виріб меблів з дзеркалом, складається з трьох частин, з яких середня нерухома, а бічні можуть повертатися навколо вертикальної осі і фіксуватися в потрібному положенні.

120 трюмо: Виріб меблів у вигляді високого дзеркала, що відображає людини на весь зріст, в нижній частині якого встановлено стіл-консоль або тумба.

121 псише: Виріб меблів з дзеркалом, укріпленим між двома стійками, повертаємим навколо горизонтальної осі і фіксується у потрібному положенні.

122 полиця навісна: Навешиваемое на стіну або іншу вертикальну поверхню виріб меблів з однією або декількома горизонтальними або нахиленими вперед площинами, призначеними для зберігання та (або) демонстрації різних речей і предметів, без корпусу або з корпусом, що має задню стінку або без неї, з дверима будь-якої конструкції або без них, з висувними шухлядами або без них, внутрішній об'єм якого з передньої сторони закритий дверима і лицьовими стінками висувних ящиків не більше ніж наполовину площі фасаду.

123 полиця консольна: Виріб меблів у вигляді плоскої деталі, однією своєю стороною жорстко закріпленої на стіні або іншій вертикальній поверхні, без використання яких-небудь додаткових елементів, які підтримують її зверху або знизу.

124 полиця кутова: Полку, призначена для розміщення в кутку приміщення або в куті, утвореному стіною і бічною стінкою іншого меблевого виробу, як завершення бічного фасаду єдиного блоку виробів меблів, що має в плані непрямокутну форму.

125 полку карусельна: Самостійний виріб меблів, а також складова частина тумби, шафи чи іншого виробу меблів з сітчастою або цільної полицею круглої або напівкруглої форми або з кількома такими полками, розташованими один над одним, мають можливість вільного обертання, разом чи порізно, навколо вертикальної осі, що проходить через центр кола.

126 полку додаткова: Полиця навісна з невеликою шириною по фронту, яка використовується для заповнення отворів, що утворилися при навішуванні на стіну полиць кухонних меблів.

127 полиця для книг (полиця книжкова): Полиця навісна, спеціально призначена для зберігання книг, переважно у вертикальному положенні, з корпусом, закритим спереду розсувними скляними дверима, внутрішній розмір якого по висоті і глибині відповідає стандартним форматам книжкової продукції.

128 стелаж: Спирається на підлогу приміщення виріб меблів для зберігання і (або) демонстрації речей і предметів, що складається з полиць однакового розміру, розташованих у кілька ярусів одна над іншою, а також всередині не має дверей корпусу, із задньою стінкою або без неї.

129 етажерка: Підлогове або навісне виріб меблів, різновид стелажа, полиці якого відкриті з усіх боків і спираються на вертикальні стійки, переважно точені, поздовжні осі яких можуть не збігатися один з одним, а її нижня частина може представляти собою тумбу з дверима і (або) висувними ящиками.

130 ліжко: Виріб меблів для сидіння і лежання, призначене для відпочинку і сну людини в положенні лежачи, конструкція якого включає каркас ліжка, матрац, основа матраца, спинки ліжка в головах, спинки у ногах або без неї, а також полог або балдахін, яке в нижній частині може доповнюватися ящиками для зберігання постільної білизни, в тому числі висувними або тумбочки.

131 ліжко одинарна: Ліжко, ширина якої згідно з даними антропометрії забезпечує розміщення однієї людини в положенні лежачи.

132 ліжко подвійна: Ліжко, ширина якої згідно з даними антропометрії забезпечує розміщення двох осіб в положенні лежачи.

133 тахта: подвійна Ліжко з однією поперечною спинкою в головах або двома поперечними спинками (або без них), і з поздовжньою спинкою вздовж довгої сторони, до якої вільно приставлені подушки.

134 ліжко двоярусне (ліжко двоповерхове): Ліжко з розташованими друг над іншому місцями для лежання.

135 ліжко-горище: Ліжко двоярусне, в якій замість нижнього місця для лежання розміщена меблі іншого функціонального призначення (наприклад, стіл письмовий або стіл комп'ютерний).

136 ліжко відкидна: Ліжко, яка в неробочому положенні розташовується вертикально і при перекладі в робоче горизонтальне положення разом з матрацом відкидається за рахунок повороту уздовж довгої або короткої сторони.

137 ліжко розкладне: Ліжко, конструкція якої в неробочому положенні передбачає її зберігання в складеному стані і переклад в робоче положення шляхом розкладання.

138 висувна ліжко: Ліжко, основу якої разом з матрацом висувається в робоче положення з-під ліжка або з вертикально розташованого корпусу.

139 ліжко розсувне: Ліжко, розмір основи якої може змінюватися по довжині або ширині.

140 ліжко дитяче: Ліжка для сну дітей у віці від 1 року до 3 років і від 3 до 7 років, конструкція яких відповідає віковим антропометричним особливостям організму, що розвивається дитини і відповідає встановленим вимогам безпеки.

141 колиска: Ліжко для дітей у віці до 1 року у вигляді шухляди або кошики, встановлених на поперечних злегка вигнутих полозках або на опорах з шарнірами, що дозволяють злегка похитувати її під час засинання дитини.

142 люлька: Ліжко для дітей у віці до 1 року, у вигляді шухляди або кошики, закріплених на еластичній підвісці на стелі або окремій стійці, що дозволяє злегка похитувати їх під час засинання дитини.

143 каркас ліжка: Опорна частина ліжка, несе на собі основа матраца, сам матрац, і спинки ліжка в головах і ногах, в процесі експлуатації сприймає всі навантаження.

144 основа матраца (матрацу): Рама, служить опорою для матраца, укладається всередину каркаса ліжка, додатково забезпечує його краще пристосування до форми тіла лежачого людини.

145 матрац (матрац): Знімний елемент ліжка, забезпечує за рахунок своїх пружних властивостей рівномірний розподіл контактного навантаження між поверхнею ложа і тілом людини, яка повністю покриває усі ложі.

146 матрац (матрац) пружинний: Матрац, податливість і еластичність якого під вагою тіла лежачого людини забезпечуються в основному за рахунок стиснення блоку розміщених усередині нього спіральних пружин.

147 матрац (матрац) односторонньої м'якості:Матрац знімний або незнімний, всі пружні елементи якого закріплені на жорсткій рамі, що володіє піддатливістю і пружністю тільки з боку однієї своєї пласти.

148 матрац (матрац) двосторонньої м'якості:Матрац знімний, що не має жорсткої рами, володіє піддатливістю і пружністю з боку обох своїх пластей.

149 матрац (матрац) безпружинний: Матрац, податливість і еластичність якого під вагою тіла лежачого людини забезпечуються за рахунок стиснення вміщеного всередину нього еластичного наповнювача.

150 матрац (матрац) дитячий: Матрац безпружинний з відносно жорстким наповнювачем, що виключає можливість високих стрибків дитини в ліжку і подальшого падіння з отриманням травм.

151 диван: Комфортабельне виріб мебелидля сидіння кількох людей, зі спинкою, а також з підлокітниками або без них.

152 диван кутовийДиван з сидіннями, в плані розташованими під кутом друг до друга.

153 диван-ліжко- Диван, трансформований в спальне місце.

154 диван-гойдалка: Диван, встановлений на поперечних по відношенню до його сидіння вигнутих полозах, що дозволяють сидить ритмічно розгойдуватися вперед і назад разом з ним.

155 диван-гойдалка: Диван, своїми бічними сторонами шарнірно підвішений на жорсткій опорі, має можливість розгойдуватися подібно гойдалці.

156 оттоман (отоманка): Повністю кутаныйдиван з підлокітниками у вигляді валиків, що вільно лежать по боках його сидіння або відкидаються в сторони на петлях, і зі спинкою, що складається з вільно приставлених до стіни подушок.

157 софа: Повністю кутаный диван з підлокітниками і спинкою, що мають однакову висоту.

158 канапе: Диван для сидіння трьох і більше осіб з оббитими сидінням, спинкою і підлокітниками, з відкритим дерев'яним каркасом, на чотирьох, шести або восьми ніжках.

159 козетка: Диван для сидіння двох осіб з оббитими сидінням, спинкою і підлокітниками, з відкритим дерев'яним каркасом, на чотирьох або шести ніжках.

160 канапе сиамез (канапе тет-а-тет): Канапедля сидіння двох осіб, з оббитими сидінням, іноді мають форму бобу, зі спинкою і з підлокітниками, з відкритим дерев'яним каркасом, на чотирьох, шести або восьми ніжках, спинка якого візуально розділена на дві частини, помітно зміщені до задніх кутах сидіння.

161 диван борн: Багатомісний диван, що має в плані форму кола, овалу або кільця і розташовану в його середині високу спинку з майданчиком зверху або з відкритим зверху отвором для розміщення вази з квітами, рослини або скульптури, з сидінням, розділеним підлокітниками на окремі посадкові місця або без підлокітників.

162 диван будез (диван досадос): Диван з підлокітниками або без них, з сидінням, розділеним спинкою, що проходить через його середину, на дві частини, спрямовані в протилежні сторони, на яких сидять розташовуються спиною один до одного.

163 лавка: Виріб вбудованих меблів для сидіння кількох осіб у вигляді оббитого або не має оббивки подовженого сидіння, постійно прикріпленого до стіни і (або) підлозі приміщення, або на вкопаних у землю стовпів.

164 лава: Виріб меблів для сидіння і лежання, розраховане на розміщення сидячи двох і більше осіб, сидіння, що мають оббивку або без неї, встановленим на ніжках або на опорі у вигляді корпусу, зі спинкою і підлокітниками або без них.

165 лава кутова: Лава з двома сидіннями, розташованими під кутом друг до друга. 166 банкетка: Лава для сидіння одного та більше чоловік, без спинки, з м'яким сидінням оббитим, установленими на чотирьох, шести і більше ніжках, має низькі підлокітники, або без них.

167 кушетка: Виріб меблів для сидіння і лежання, різновид лави з сидінням оббитим, не має поздовжньої спинки, з одного вертикальною спинкою в головах або замінюють її з регульованим підголовником або постійним кутом нахилу.

168 кушетка Рекамье: різновид кушетки з двома однаковими вигнутими назовні високими спинками в головах і ногах.

169 табурет: Виріб меблів для сидіння однієї людини, без спинки і підлокітників або зі спинкою висотою до 100 мм.

170 табурет барний: Виріб меблів для сидіння однієї людини, без спинки і підлокітників або зі спинкою висотою до 100 мм, з підставкою для ніг, висота сидіння якого зручна для сидіння за стійкою.

171 пуф: Кругле, квадратне або многоугольное в плані безкаркасне виріб меблів для розміщення сидячи однієї людини, у вигляді чохла з пружним наповнювачем або повністю кутаное виріб меблів з каркасом, в тому числі зі знімним або відкидним сидінням, що відкриває доступ до внутрішнього об'єму для зберігання речей.

172 табурет фортепіанний: Табурет з регульованим по висоті сидінням круглої або прямокутної форми в плані, призначений для використання під час гри на клавішних музичних інструментах.

173 табурет-стрем'янка: Табурет, за рахунок зміни взаємного просторового положення його вузлів трансформований в сходи.

174 табурет штабельована: Табурет, форма якого дозволяє формувати з декількох однакових виробів, встановлених одне на інше, штабель для їх транспортування і зберігання.

175 стілець: Виріб меблів для сидіння однієї людини, зі спинкою, з підлокітниками або без підлокітників, з висотою сидіння, функціонально зручною при сидінні за столами різного виду і призначення.

176 стілець дитячий: Стілець, ширина, глибина і висота сидіння якого функціонально зручні для використання дитиною конкретного зростання і віку.

177 стілець для годування дитини: Стійкий високий стілець, призначений для годування дітей віком приблизно від одного року до 3 років за обіднім столом, з регульованим по висоті сидінням, оснащеним спинкою, підлокітниками і спирається на їх передні кінці знімною горизонтальною планкою з ременем, що з'єднує її з сидінням і запобігає сповзанню дитини вперед.

178 стілець-стрем'янка: Стілець, за рахунок зміни взаємного просторового положення його вузлів трансформований в сходи.

179 стілець штабельована: Стілець, форма якого дозволяє формувати з декількох однакових виробів, встановлених одне на інше, штабель для їх транспортування і зберігання.

180 стілець барний: Виріб меблів для сидіння однієї людини, зі спинкою висотою понад 100 мм, з підлокітниками або без них, з підставкою для ніг, висота сидіння якого зручна для сидіння за стійкою.

181 крісло: Комфортабельне виріб мебелидля сидіння однієї людини, зі спинкою, з підлокітниками або без підлокітників.

182 робоче крісло (стілець робочий): Крісло, призначене для створення комфортних умов при тривалій роботі за столом, має сидіння на опорі з роликами, спинку і підлокітники, або без підлокітників, має механізм для регулювання положення з урахуванням розмірів і пози тіла сидячого.

183 крісло для відпочинку (крісло телевізійне; крісло для релаксації):Крісло підвищеної комфортності з підголівниками, з регулюванням відвалу спинки, з підніжкою або підставкою під ноги, в тому числі з механізмом нахилу сидіння вперед для полегшення покидання крісла літньою людиною.

184 крісло-ліжко: Крісло, що трансформується в спальне місце.

185 крісло-качалка: Крісло, нижні опори якого виконані у вигляді двох вигнутих в поздовжньому напрямку полозів, що дозволяють сидить на ньому людини розгойдуватися вперед і назад.

186 підвісне крісло: Крісло без опор, яке підвішується до стелі приміщення або на спеціальну стійку.

187 крісло конфідента (крісло візаві):Виріб меблів для сидіння, розрахований на розміщення двох осіб, конструктивно представляє собою два крісла з єдиним каркасом, об'єднані між собою своїми бічними сторонами, що їх паралельні один одному сидіння направлені в різні боки, а верхні бруски спинок, плавно переходять у локотники, в плані мають S-подібну форму. Примітка - З-за того, що двоє сидять кілька відкинувшись назад до спинок могли дивитися в обличчя один одному, дане меблевий виріб має також назву візаві (обличчям до обличчя).

188 крісло индискрет: Виріб меблів для сидіння, розраховане на розміщення трьох осіб, конструктивно представляє собою три крісла з єдиним каркасом, розташовані по колу так, що в плані утворюють фігуру у вигляді трипроменевою зірки із заломленими променями.

189 шезлонг: Крісло для відпочинку людини в положенні напівлежачи, має сильно витягнуте вперед сидіння.

190 крісло пляжне: Розкладне крісло для відпочинку напівлежачи, в якому каркас, складений із кількох шарнірно скріплених між собою рам, утримує на собі полотно тканини, одночасно виконує роль сидіння і спинки.

191 шезлонг меридьен: Виріб меблів для сидіння, лежання і відпочинку напівлежачи, різновид шезлонга з одним підлокітником і поздовжньої спинкою замість другого, понижающейся у бік задньої спинки, зі спинкою у ногах або без неї.

192 шезлонг вэйез: Різновид меридьен з увігнутою спинкою, помітно зміщеною у кут сидіння з підлокітником та поздовжньої спинкою замість другого, понижающейся у бік задньої спинки, зі спинкою у ногах або без неї.

193 крісло для глядацьких залів (крісло театральне): Крісло з підлокітниками, сидіння якого у вільному стані перебуває у вертикальному положенні і приводиться в робоче шляхом повороту навколо поперечної горизонтальної осі. Примітка - Різновид крісла для глядацьких залів, - крісло для конференцій, додатково оснащений підйомним пюпітром на задньому боці спинки або розкладним всередині правого підлокітника.

194 блок театральних крісел: Два і болеекресел для глядацьких залів або крісел для конференцій, об'єднаних єдиним каркасом, із загальними для кожного з двох суміжних крісел підлокітниками в середині блоку і по його краях, в тому числі з опорами у вигляді плит, обтягнутих матеріалом для підлогового покриття, після монтажу без зазорів формують чисту підлогу приміщення.

195 стіл: Виріб меблів для тимчасового та постійного розміщення різних предметів, прийому їжі, для ігор і різних занять, з однією або декількома горизонтальними і (або) нахиленими поверхнями (стільницями), різної форми в плані встановлених на опорі (подстолье), на висоті, залежало від призначення столу, зручної для виконання робіт, занять або прийому їжі сидячи або стоячи.

196 стіл розсувнийСтіл, розміри стільниці якого можуть збільшуватися за рахунок розсування її частин.

197 стіл складнойСтіл, який завдяки рухомому або пункту збору з'єднанню його частин можна складати для зменшення обсягу, займаного їм при зберіганні.

198 стіл штабельована: Стіл, форма якого дозволяє формувати з декількох однакових виробів, встановлених одне на інше, штабель для їх транспортування і зберігання.

199 стіл обіднійСтіл з цільної або розсувний стільницею, встановлений на висоті, зручній для прийому їжі сидячи за ним.

200 стіл сервірувальний: Стіл, призначений для доставки страв з кухні до місця прийому їжі і збирання посуду, з розташованими друг над іншому стільницями, оснащений колісними опорами і ручкою для переміщення, у тому числі і складаний стіл.

201 стіл письмовий: Стіл, призначений для виконання письмових робіт і аналогічних занять сидячи.

202 бюро: письмовий Стіл, оснащений надбудовою над стільницею з полицями і ящиками, розташованої над частиною її поверхні, і кришкою, що закриває робочу зону.

203 конторка: Стіл письмовий з невеликою по похилій площі стільницею, розташованої на висоті, зручній для письма стоячи.

204 стіл журнальний (стіл придиванный): Низький стіл, встановлюється поряд з диваном і (або) кріслами, з висотою стільниці, рівній висоті сидіння дивана або нижче її, призначений для тимчасового розміщення періодичних видань, книг, напоїв і легких закусок.

205 стіл туалетнийСтіл з дзеркалом і ємностями для зберігання туалетного приладдя.

206 стіл комп'ютерний: Стіл для роботи за комп'ютером сидячи, спеціально оснащений для зручного користувачеві розміщення монітора, клавіатури, системного блоку комп'ютера та інших пристроїв, необхідних для його нормального функціонування, що відповідає всім вимогам ергономіки.

207 стіл для засідань: Стіл для одночасного розміщення великої кількості людей, зі стільницею круглої, прямокутної, або багатокутної кільцевої форми, глибина якої достатня для розміщення документів особами, які сидять навпроти один одного.

208 стіл приставний: Стіл для проведення переговорів або для розміщення оргтехніки, що виконує допоміжну функцію по відношенню до столу письмовою, що не має в своєму подстолье обсягів для зберігання.

209 стіл-тумба [стіл з опускными статями]: Розкладне виріб меблів, в нормальному стані має вигляд тумби, внутрішній обсяг якої використовується для зберігання розкладних стільців, за рахунок підйому в горизонтальне положення розташованих з боків полукрышек, трансформований в стіл обідній.

210 стіл-консоль (консольний стіл): Стіл з прямокутною або напівкруглої стільницею, підтримуваною знизу прямими або вигнутими ніжками, колонками або фігурними підставками, встановлюється впритул до стіни або до трюмо.

211 стіл дитячий: Стіл з горизонтальною або похилою стільницею, висота якої над рівнем підлоги відповідає віку та росту дитини конкретного зростання і віку.

212 стіл учнівський: Стіл з горизонтальною або похилою стільницею, висота якої над рівнем підлоги відповідає зростанню сидить за ним конкретного учня зростання і віку.

213 стіл пеленальнийСтіл зі стільницею, яка має невисокі бортики ззаду і з боків, розташованої на висоті, зручній для сповивання лежачої дитини стоячи, подстолье якого має закриті дверима полиці і (або) висувні ящики для зберігання білизни, дитячого одягу, ліків та засобів гігієни.

214 підставка: Сукупність виробів меблів для розміщення речей і предметів на висоті, зручній для їх огляду та (або) використання.

215 підставка для журналів і газет: Підлогове виріб меблів з відділеннями та (або) кишенями для тимчасового зберігання газет і журналів.

216 жардиньєрки: Декоративна підлогова підставка для розміщення кімнатних рослин у горщиках у вигляді столика з бортиками, лотка на ніжках, етажерки або гратчастої ширми з полицями і лотками.

217 герідон: стіл або підставка з круглої чи багатокутної стільницею, іноді з невисокими бортиками, на трьох або чотирьох ніжках, а також з подстольем у вигляді центральної колони на круглої або многолапой опорі або у вигляді фігури.

218 парта: Виріб меблів, розраховане на посадку одного або двох учнів, що складається з стола з нахиленою стільницею, нагорі закінчується горизонтальним ділянкою з виїмками для олівців та авторучок, під якою розташована полиця для підручників і зошитів, опора якого жорстко з'єднана з лавою, яка має спинку. Примітка - Стіл учнівський, що не має жорсткого зв'язку з лавою не є партою.

219 манеж дитячий: Виріб меблів для дітей ясельного віку - переносне складне огородження, що складається з решіток з вертикальними стійками або плетених сіток і підлоги у вигляді суцільного настилу з укладаються на нього тонким матрацом.

220 ширма: Виріб меблів для вигороджування функціональної зони в кімнаті, що складається з декількох з'єднаних між собою на петлях стулок рамкової конструкції, які мають висоту більше людського зросту, з глухими, ажурними, напівпрозорими і прозорими (заскленими) прорізами, затягиваемыми папером, тканиною, або з фільонками з листових матеріалів і плетених полотнищ.

221 вішалка: Сукупність виробів меблів для відкритого тимчасового розміщення верхнього одягу на гачках або плічках і головних уборів на гачках або на окремій полиці, з тумбою для взуття або без неї.

222 вішалка підлогова: Вішалка для тимчасового розміщення верхнього одягу і головних уборів у вигляді стійки з гачками в верхній частині.

223 вішалка приліжкова: Вішалка у вигляді вертикальної рами з плічками, перекладинами і лотками для розміщення знятої на ніч одягу, прикрас і дрібних предметів.

224 вешало: Изделие мебели для предприятий торговли для демонстрации плечевой одежды, навешанной на плечики, и поясной - на специальных держателях, стационарное или передвижное, с горизонтальными, наклонными кольцевыми или винтообразными штангами.                                                                                                             

225 прилавок: Закрытый спереди узкий высокийстол в магазине, отделяющий продавца от покупателей, служащий для показа и отпуска товаров, в том числе оснащенный витриной для демонстрации товара.                                                  

226 барна стійка: Прилавок для продажу напоїв в барах, кафе і ресторанах, відокремлює бармена від відвідувача.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner