Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Щит або Масив

МАСИВ — цільно-ламельний матеріал, не варто плутати його з простою дошкою. Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив красивий, досить стабільний, надійний, але досить доріг по специфіці деревообробки.

ЩИТвисокотехнологічний листковий напівфабрикат (не цілісно-ламельний), у якому елементи тільки з ділової деревини, різних розмірів, склеєні між собою. Щит не менш гарний, стабільний і надійний, але дешевше у виробництві, а тому більш доступний.

ТЕХПРОЦЕС:

Дошкою вважається вся деревина, до якої технологічно не застосовувалися операції по склеюванню. Чим більше ширина матеріалу, тим менше він стабільний. Деревина реагує на перепади вологості і температури: її може покрутити, покоробиться або просто порвати. З таких дощок майже неможливо виготовити меблевий виріб.

При переробці деревини: обрізка сучків, пошкоджених місць, серцевини і т. д., виходить багато рейки, абсолютно різних розмірів. З більш довгих (від 1,5 м і більше) заготовок, склеюється масив, що залишилися, зрощуються по довжині і склеюються в щит.

Що ж вибрати?

ЩИТ або МАСИВ практично не схильні до коливань температури і вологості, надійні і володіють однаковими якостями.

Колірне рішення.

101 Горіх темний

102 Бук натуральний

103 Горіх світлий

104 Червоне дерево

105 Вільха

106 Венге

107 Білий акрил

108 Каштан

Ортопедичне підстава.

Ламелі — це кілька шарів склеєного шпону без перехресного накладання по волокнах, у дугоподібних прес-формах під багатотонним пресом.

Відстань між ламелями і кількість, безпосередньо залежить від того, якою буде матрац. Наприклад, для пружинного блоку "Бонель" ширина між ламелями не повинна бути близько 7 см, а для блоку "Покет спрінг" — 4 див. Врахуйте це, так як при виникненні рекламації на матрац, вам можуть відмовити в гарантійному обслуговуванні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner