Кошик
32 відгуків
Палитра мебели
+380 (95) 337-75-27
+380 (96) 476-82-80

Вид і якість поверхонь шкільних дощок

Металополімерні (емальовані, лаковані покриття виходять шляхом нанесення на оцинкований сталевий лист полімерної емалі та подальшої високотемпературної обробці. Така поверхня магнітна і, в залежності від кольору фарби, може використовуватися для письма крейдою або маркером. Цей вид дощок прослужить від трьох до п'яти років.

        Керамічну Р3 поверхню, отримують пресуванням заготовок з порошків (металів і кераміки), з подальшим спіканням. Завдяки високотемпературній обробці поверхня набуває ідеально рівну, непористу структуру. Вона надзвичайно міцна і стійка до дрібних механічних пошкоджень. Термін служби цих дощок близько двадцяти п'яти років.

Меламінові це поверхні, облицьовані плівковим покриттям, на основі особливої паперу, просоченої смолою меламіну. Технологія виготовлення полягає в приклеюванні плівки до тонкого металевого листа, за рахунок чого поверхня набуває магнітні властивості. Меламінові дошки служать приблизно три роки, прийнятні за ціною і за зовнішнім виглядом не відрізняються від емальованих.

        Скляні  фарбоване скло, приклеєне до металевого листа, за рахунок чого набуває магнітні властивості. Сухого стирання поверхню дозволяє вести традиційні замітки не тільки крейдяними маркерами, на водній основі, але і звичайними для сухостираєма дощок, кріпити інформацію спеціальними посиленими магнітами з неодиму. Ідеально підійдуть для офісу, ресторану, кухні, передпокої й будуть цікавою особливістю будь-якого інтер'єру. Скляні магнітні дошки це бездоганний дизайн, насичені кольори і естетичне виконання.

     З пластику високого тиску (HPL-пластик). Технологія виготовлення та ж, що у меламінових і скляних поверхонь. Пластик стійкий до несприятливих умов зовнішнього середовища (вологість, температурні перепади). Доглядати за шкільною дошкою з поверхнею з HPL-пластику легко і просто – досить протирати їх губкою, без застосування додаткових засобів для чищення. Термін експлуатації такої поверхні складає близько п'ятнадцяти років.

POLOSAЗагальні Рекомендації

Перед першим використанням видаліть захисну плівку з робочої поверхні. Застосовуйте тільки сухостираемые маркери, які мають позначення Whiteboard, Board, Dry erase і т. д. Для витирання написів рекомендуємо користуватися губками зі змінними накладками і міняти їх у міру забруднення. Не витирайте відразу написи з дошки, оскільки спирт, що міститься в чорнилі, повинен випаруватися і на поверхні залишиться пігмент, у вигляді порошку, який легко видаляється. Якщо вам вдалося забруднити дошку зробили напис перманентним маркером не застосовуйте абразивні чистячі засоби (порошки), а використовуйте рідини для чищення білих дошок, на спиртовій основі. Для написів за зеленим крейдяним поверхонь, використовуйте штучний крейда, так як він не дряпає дошку і легко витирається сухою або мокрою губкою.

 POLOSAРозмітка (розкреслювання) шкільних дощок.

 

СТАНДАРТНЕ РОЗКРЕСЛЮВАННЯ:

клітина - 6х6 см,

лінія - 8 см,

коса лінія з допоміжною:

1 вузька - 4,5 см,

2 широких - 7,5 см, коса - 30 см,

нахил - 22,5 градуса.

Ціна лазерної розмітки - 250,00 грн./кв. м.

Маркерна розмітка - 250 грн. (три поверхні (клітина, лінія, коса)).

POLOSA

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner